ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای:

%d8%b313
ساک دستی پارچه ای نیز جزو هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که دارای دوام و عمر طولانی می باشد و در ابعاد، طرح و رنگ های متنوع در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
با ارائه ساک دستی، شما صاحب یک بیلبورد سیار خواهید بود و با حرکت این بیلبورد در شهر، عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. بعلاوه شما با ارائه ساک دستی به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود اهمیت می دهید، همچنین ارائه محصول شما در ساک خرید، نشان دهنده  احترام شما به مشتری و محصول (یا خدمات) شما می باشد.

این نوع از ساک دستی پارچه ای قابلیت چاپ دارد و در گرماژ ۶۰ و ۹۰ موجود میباشد و دارای دسته ی موزی یا زنبیلی میباشد. ساک دستی پارچه ای با دسته لوپ محصولی بسیار شیک و شکیل برای کسانی است که دوست دارند راحتی و دوام بیشتری را داشته باشند.

%d8%b311

شایان ذکر است که دسته های لوپ ( بندی ) در این مدل از ساک دستی، علاوه بر زیبایی خاصی که به محصول می دهد، استحکام بسیار بالایی به این نوع ساک دستی پارچه ای می بخشد و در عین ایجاد زیبایی، تحمل وزن های بالا را به ارمغان می آورد.
ساک دستی های پارچه ای در دو جنس برزنتی و غیر بافته (non woven) ارائه می شوند. جنس برزنتی گرانترین نوع ساک دستی است. ساک دستی های غیر بافته نیز دارای قیمتی مناسب و کارایی بالا می باشند. این ساک دستی ها بنا بر اندازه قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارا می باشند.
در موارد زیر به قیمت ساک دستی پارچه ای اضافه می شود:
ساک دستی پارچه ای با دسته رکابی
ساک دستی پارچه ای با بغل کاست
ساک دستی پارچه ای با ته کاست
ساک دستی پارچه ای با بغل کاست و ته کاست